Svítidla pro osvětlení tříd a učeben Siluette a Comfolight

Svítidla pro osvětlení tříd a učeben zajišťují splnění náročných podmínek pro vidění. Navíc jsou bezpečná a odolná, nenáročná na údržbu a energeticky úsporná.

Siluette – svítidlo pro osvětlení tříd a učeben
Siluette je svítidlo velmi vhodné pro osvětlování ve školních prostorech. Při jeho vývoji byly použity nejmodernější konstrukční postupy, ve výrobě jsou používány nejpokrokověší technologické procesy. Vysoce účinné lineární zářivky v kombinaci s úspornými elektronickými předřadníky zajišťují nízkou energetickou náročnost svítidla a tedy příznivé náklady související s jeho provozem. Tím je svítidlo ještě zajímavější pro školy, kde značná část nákladů na energie souvisí právě s osvětlením. Svítidlo lze instalovat jako přisazené nebo závěsné.

Comfolight – asymetrické svítidlo pro osvětlení tabulí
Pro osvětlení školních tabulí lze dobře použít svítidlo Comfolight. Vzhledové je toto svítidlo vhodné k použití do sestav se svítidly Siluette a je rovněž dostupné jako přisazené nebo závěsné. Svítislo má asymetrický reflektor z vysoce leštěného hliníkového plechu, takže převážná část světla je směrována do boku, na stěnu s tabulí. Reflektor a světelné zdroje jsou dokonale cloněny před zraky žáků.
Nedochází tedy ke jejich oslnění. Oslněn není ani učitel, protože svítidlo je umístěno mimo směr, kterým se kantor obyčejně dívá.

Comfolight je moderní svítidlo, dokonalé a přitom jednoduché. To je výhodou při údržbě a výměně světelných zdrojů. K výměně dochází, stejně jako u svítidel Siluette jednou za deset let (osobou poučenou). Konstrukční řešení a použité materiály prodloužily interval čištění svítidla na jeden rok.

Ke stažení:

Influence 2007

Úspora

40% elektrické energie

Chcete ušetřit za el. energii?
Nechcete vypínat veřejné osvětlení?
Trápí Vás vysoká spotřeba elektriky?
Chcete prodloužit životnost světelných zdrojů?

Mám zájem o úsporu