Svítidla pro přechody SQ 100, SR 100

Pro všechna svítidla určená pro osvětlování přechodů platí, že jsou vybavena reflektorem usměrňujícím světlo asymetricky doprava nebo doleva od podélné osy svítidla. Asymetrie „protisměrná“, tedy doleva, se nepoužívá pouze v zemích s levostranným provozem, ale i v případech komunikací s několika jízdními pruhy v jednom směru.

SQ 100
Svítidlo s možností montáže na dřík stožáru nebo na výložník. Třída ochrany: II. Krytí: IP66 pro celé svítidlo, kvalitní těsnící systém s klimatickou membránou pro vyrovnání tlaku a odvod kondenzované vlhkosti ze svítidla. Těleso je z tlakového hliníkového odlitku. Povrch ošetřen lakováním odolnou práškovou barvou. Difuzor z plochého tvrzeného skla nebo klasický difuzor s PMMA (provedení z PC na vyžádání). Snadná údržba bez použití nářadí – svítidlo se otevírá pákovým uzávěrem ovladatelným jednou rukou – při otevření svítidla dojde k automatickému odpojení od sítě.

SR 100
Svítidlo s možností montáže na dřík stožáru nebo na výložník. Třída ochrany: II. Krytí IP65 pro celé svítidlo, souvislé silikonové těsnění, klimatická membrána pro vyrovnání tlaku a odvod kondenzované vlhkosti ze svítidla. Těleso svítidla z poyesteru vyztuženého skleněnými vlákny. Konstrukční rám a stožárová příruba z tlakového hliníkového odlitku. Povrch lakovaný s ochranou před UV-zářením. Difuzor z plochého tvrzeného skla nebo mísa s PMMA (provedení z PC na vyžádání). Snadná údržba bez použití nářadí – otočný rychlouzávěr otevírá prostor světelného zdroje a prostor předřadníku – při otevření svítidla dojde k automatickému odpojení od sítě.

SQ 100
SR 100

Ke stažení:

Influence 2007

Úspora

40% elektrické energie

Chcete ušetřit za el. energii?
Nechcete vypínat veřejné osvětlení?
Trápí Vás vysoká spotřeba elektriky?
Chcete prodloužit životnost světelných zdrojů?

Mám zájem o úsporu