Patice veřejného osvětlení

 • Popis produktu

  Speciální – litá, Typ S2 Typ P0, P1
  Sklolaminátová – klasická, Typ P2

  Patice speciální – litá veřejného osvětlení slouží jako kryt sloupu veřejného osvětlení. Patice je vyrobená z polyesterové pryskyřice K 530 TE litím. Pryskyřice je dodávána firmou Neste Chemicals Polyester podle předpisu a požadavku ISO 9002. Pryskyřice je určena pro výrobky vystavené extréním povětrnostním podmínkám. Plnění: skelná rohož, jemný křemičitý písek. Vzájemnou kombinací pryskyřice a plniva se dosahuje vysoké mechanické pevnosti. Výrobek je tvarově stálý, odolný proti vysokým teplotám a proti UV záření. Hmotnost výrobku je v rozmezí 8kg až 16 kg dle typu. Síla stěny patice je 9 mm.

  Sklolaminátová patice P 2, je vyráběna klasickou technologií vrstvením pryskyřice a skelné rohože. Pro zpevnění jsou do patice vertikálně i horizontálně zalaminovány ocelové výztuhy. Pro patice typu P2 je technologie litím nevhodná (hmotnost).

  UPOZORNĚNí: Při objednávce je nutné nahlásit průměr stožáru. Standardní barevné provedení – světle šedá. Barevné provedení dle přání zákazníka! Možnost dodávky v kameninové úpravě.
  Lité patice vysokou kvalitou i vzhledem předčí patice litinové!

Influence 2007

Úspora

40% elektrické energie

Chcete ušetřit za el. energii?
Nechcete vypínat veřejné osvětlení?
Trápí Vás vysoká spotřeba elektriky?
Chcete prodloužit životnost světelných zdrojů?

Mám zájem o úsporu